Pariskrit

१० महिना अगाडि / ३७  पटक हेरिएको

काठमान्डाँै ।

गायिका नित्याशिवाको आवाजमा रहेको डमरु बजाए भोलेनाथ गीतको भिडियो डिजिटल बजारमा सार्वजनिक भएको छ । भगवान शिवको महान महिमालाई गीतमा समावेश गरिएको छ ।

शंकर अधिकारी घायल को शब्द तथा पुरुषोत्तम न्यौपाने को संगीत रहे यसरी डमरु बजाए भोलेनाथले गीतमा रहेको छ । गीतको भिडियोलाई निकै आकर्षक रुपमा प्रस्तुत गरिएको छ ।
कृष्ण पाण्डे को छायांकन र सम्पादन सानू हबिक को ड्रोन रहेको भिडियो हाइलाइट नेपाल सार्वजनिक गरिएको छ । श्रावणको महिनामा भगवान शिवको महिमा बारेमा प्रकाश पार्दै गीतलाई बजारमा ल्याएको र आम हिन्दु शिब भक्तहरुले भजनलाई मन पराउनेमा आफु आशावादी रहेको गायिका नित्याशिवाले बताइन । फरक ढंगले छायांकन गरिएको यो भिडियो मा सागर गुरु चौलागाईं , रबि खड्का , सन्तोष जिबि, चेतन घिमिरे ,आरोही राणा र श्रेया दुलाल को अभिनय छ ।

गीतको पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस ।

तपाईको प्रतिक्रिया
About us

यो वेवसाइट Pariskrit Media को आधिकारिक न्यूज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आरोह अवरोहका समाचार र विश्लेषणलाई समेटिएको छ । तपाईको सूचनाको भोक मेट्न हामी निरन्तर सूचना प्रवाहमा जागा रहने छौ । राष्ट्रियता, लोकतन्त्र, नागरिक अधिकार, सुशासन र प्रेस स्वतन्त्रताका सवालमा राष्ट्रको पहरेदार भएर हामी लडिरहने छौ ।

सम्पर्क

परिकृत मिडिया प्राली
अनामनगर , काठमाण्डौं

+977- 1-4372829

[email protected]

हाम्रो टिम

सम्पादक :

प्रधान सम्पादक:

सम्वाददाता: