Pariskrit

१ वर्ष अगाडि / ४५  पटक हेरिएको

काठमान्डाँै ।
बाल्यकालमा नै बुवा गुमाउनुपर्दाको पिडा सहेर पनी नेपाली सागितीक आकाशमा राम्रो सम्भावना भएकी मोडल हुन रुपा थापा अधिकारी जिवनमा जस्तो सुकै पिडा भएर पनी रंगीन दुनियाँमा नाम कमाउन सफल रुपा थापा अधिकारी हाल ६ वटा स्कुलमा नृत्य सिकाउदै आफ्नो कलारकलाकारिता लाई निरन्तरता दिदै आइरहेकी छन ।

गायिका जमुना आचार्यको प्रेरण र सहयोगको कारण ले पनी कलाकारिताको क्षेत्रमा आउनको लागी थप र्हौषला मिलेको उनले बताइन । सधै फरक खाल को काम गर्न रुचाउने रुपाले यो टप्पा गीतलाई फरक ढंगले प्रस्तुत गरेकी छिन जस्मा रुपा थापा कै निर्देशन अनि मोडेलिङ छ भने उनलाइ कमल खनाल ले भिडियो मा साथ दिएको देख्न सकिन्छ दिनेश मुस्कान को सम्पादन रहेको गीतलाई प्रतीक बहादुर श्रेष्ठले छायांकन गरेका हुन भने जमुना आचार्य को लयरशब्द मा जमुना कै स्वोर तथा गोकर्ण राना मगर को मिठो स्वोर मा गीत सुन्न सकिन्छ

एक कान्छा गीतको पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस

तपाईको प्रतिक्रिया
About us

यो वेवसाइट Pariskrit Media को आधिकारिक न्यूज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आरोह अवरोहका समाचार र विश्लेषणलाई समेटिएको छ । तपाईको सूचनाको भोक मेट्न हामी निरन्तर सूचना प्रवाहमा जागा रहने छौ । राष्ट्रियता, लोकतन्त्र, नागरिक अधिकार, सुशासन र प्रेस स्वतन्त्रताका सवालमा राष्ट्रको पहरेदार भएर हामी लडिरहने छौ ।

सम्पर्क

परिकृत मिडिया प्राली
अनामनगर , काठमाण्डौं

+977- 1-4372829

[email protected]

हाम्रो टिम

सम्पादक :

प्रधान सम्पादक:

सम्वाददाता: